Kurucumuz Hasan Kasırga'yı
Saygıyla Anıyoruz...

Hasan KASIRGA, 27 yıllık iş tecrübesi ve sürekli kendisini geliştiren iş anlayışının yanında iş hayatında da yapılan her şeyin İnsan için yapıldığı ve bu doğrultuda yapılabilenin en iyisini yapmak gerektiğini yaşam felsefesi haline getirmiştir. KASIRGA KULE VİNÇ Hasan KASIRGA’ nın önderliğinde kaliteli ve işinin ehli olan yönetim kadrosu ve güler yüzlü çalışan personeli ile beraber Türkiye de kule vinç sektöründe marka olmayı başarmıştır.

Teknik servis hizmeti vermek için çıkılan bu yolda yapılan hizmetlerin müşterilerimiz tarafından takdir edilmesi ve güvenilir bir firma olarak değer verilmesi firmamıza verilen değerin karşılığı olarak müşterilerimize çözüm ortaklığımızı daha yukarılara taşımak gerektiğine karar vererek kule vinç satışı ve kule vinç kiralamasına başladık.

2010 yılında başladığımız araştırmalarımız sonucunda 2011 yılının sonunda Çinin en büyük kule vinç üreticilerinden QLCM kule vinçlerinin Türkiye ve Ortadoğu distribütörlüğünü aldık. QLCM in üretim gücünü KASIRGA KULE VİNCİN İnsan odaklı hizmet anlayışı ve kurumsal felsefesi ile birleştirerek çalışmalarımıza başladık.

QLCM müşterilerinin talepleri doğrultusunda 4 ton kaldırma kapasitesinden 80 ton kaldırma kapasitesine ve 30 metre bom uzunluğundan 80 metre bom uzunluğuna kadar topkit, flat-top ve lafing kule vinç üretimi yapmaktadır. Bir çok firmanın sahip olduğu uluslar arası kalite belgelerine sahip olan QLCM kule vinçlerin elektirik aksamında Fransa’nın dünyaca ünlü elektrik firması olan shneydir elektriğin ürünlerini kullanmakatadır. KASIRGA KULE VİNÇ olarak yukarıda kısaca belirttiğimiz sebeplerden dolayı OLCM ile çalışmaya karar verdik ve ocak 2016 tarihine kadar olan 4 yıllık süreçte yapmış olduğumuz 58 adet kule vinç satışı ile QLCM tercihimizin doğru bir tercih olduğunu anladık.

Kasırga kule vinç olarak kule vinç satışı, kule vinç kiralaması ve kule vinç teknik servis hizmetlerimizin yanında yine İnşaat sektörüne yönelik olarak İspanya'nın kendi sektöründe önemli üreticilerinden birisi olan SAEclimber firmasının Türkiye,Libya,Irak,Azerbaycan, Cezair ve Suriye distribütörlüğünü alarak inşaat dış cephe asansörü ve inşaat dış cephe çalışma platformu üzerine satış,kiralama ve teknik servis hizmeti de vererek inşaat sektörüne yönelik hizmetlerimize devam ediyoruz..

Amacımız müşterilerimize kaliteli ürünleri uygun fiyata satmak ve ülkemize de bu doğrultu katkı sağlamaktı. Bu doğrultuda sadece kule vinç distribütörüyüz kule vinç satalım para kazanalım mantığı ile bakmadık. Sürekli fabrikayı ziyaret ederek müşterilerimizin talepleri ve tecrübelerimiz doğrultusunda kule vinçlerin üzerinde yenilikler yaparak dünyada 63 ülkeye kule vinç satışı yapan QLCM kule vinçlerinin kalitesini artırarak hem Türkiye deki hem de tüm dünyadaki müşterilerin kaliteli ürünleri uygun fiyata almalarını sağlayarak katkıda bulunuyoruz.

2016 Ocak ayı itibari ile Türkiye de ve dünyada birçok ülkeye kule vinç satışı gerçekleştirdik.

Türkiye de: Dumankaya inşaat, Demir inşaat, Baysaş İnşaat, Kulak İnşaat, Ali Acar İnşaat, Kalyon İnşaat, Sur yapı, Er yapı Grup, Kalyon inşaat, Aziz Yapı, Teknik yapı Aş, Mostar Yapı, Helis Yapı, FCA İnşaat, İdakon İnşaat, Mekan Yapı, Bulut İnşaat, Güler inşaat, Turanlar inşaat, Artos inşaat, Atlas vida inşaat, KDM inşaat, Suat altın inşaat, Mardin kale inşaat, Yeni fidan inşaat gibi bir çok firma kule vinç tercihini KASIRGA KULE VİNÇ den yana kullanmıştır.

Dünyada: İran, Azerbaycan, Libya, Cezayir, Irak, Kazakistan, Türkmenistan, Gürcistan ve Yeni Gine ye kule vinç satışı gerçekleştirerek kule vinç denildiği zaman uluslararası alanda da akla gelen bir firma olmayı başardık. KASIRGA KULE VİNÇ olarak yaklaşık on yıllık bir süreçte yakaladığımız bu başarının insana olan saygımız ve bu doğrultudaki iş disiplini içinde çok çalışmamızdan kaynaklandığını söyleyebiliriz. Ancak en önemlisi bu başarı Allah’ın bize bir lütfudur.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır diyerek bugüne kadar tercihini bizden yana kullanan tüm müşterilerimize ve tüm dostlarımıza şükranlarımızı sunuyoruz.

KASIRGA KULE VİNÇ Ailesi olarak Bu videoyu izleyerek bize zaman ayırdığınız için teşekkür eder bu vesile ile bugüne kadar bizim ile çalışmamış olan inşaat sektörünün değerli mütaitlerini de aramızda görmekten şeref duyacağımızı belirterek hepinizi ALLAHA emanet ediyoruz ALLAH Yar ve yardımcınız olsun.